O sobie:

„Każdy dzień jest dla mnie motywacją, aby ciągle pogłębiać swoją świadomość na tematy dotyczące zdrowia oraz aktywności fizycznej. Dietetyka jest dziedziną, która rozwija się w bardzo szybkim tempie dlatego tak ważne jest, aby ciągle się dokształcać i rozwijać. Jestem otwarty na różnorodne systemy żywieniowe, śledzę najnowsze doniesienia ze świata dietetyki oraz sportu i wyciągam z nich wnioski do pracy z pacjentem.
To co jest dobre dla jednej osoby, niekoniecznie będzie zawsze dobre dla innej. Dlatego uważam, że do każdego trzeba podchodzić indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele aspektów z codziennego życia. W swoim podejściu do pracy z pacjentem, oprócz kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych, dużo uwagi skupiam na stylu życia danej osoby, takich jak: odpowiednia regeneracja i odpoczynek, sen czy aktywność fizyczna. Zalecenia są ustalane na podstawie wywiadu żywieniowego, interpretacji wyników badań oraz indywidualnych preferencji pacjenta.
Współpracuję również z lekarzami oraz specjalistami z innych dziedzin związanych z tematyką zdrowia, aby kompleksowo zadbać o swoich podopiecznych.
Czym się dokładnie zajmuję:
-Poprawa energii i witalności życiowej,
-Profesjonalne leczenie nadwagi i otyłości,
-Żywienie wspomagające leczenie wielu jednostek chorobowych (miażdżyca, nadciśnienie, problemy z tarczycą, insulinooporność oraz inne),
-Konsultacje żywieniowe dla sportowców,
-Profilaktyka w żywieniu dzieci.

Misją, w którą również się mocno angażuje jest prowadzenie wykładów oraz warsztatów z tematyki żywienia oraz aktywności fizycznej i ich wpływu na jakość naszego życia. Szczególną grupą są w tym zakresie są dla mnie dzieci i młodzież. Osobiście uważam, że zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania oraz kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych powinny być wprowadzone w szkołach obowiązkowo.”

Oferta + cennik:
-Konsultcja + zalecenia żywieniowe + jadłospis (7dni) = 180zł*
-Wizyta Kontrolna = 80zł
*Zawodnicy AS Kiełczów 150zł

DLA ZAWODNIKÓW AKADEMII SPORTU KIEŁCZÓW -20%

 

Kontakt:
tel. 504 362 702