Motywem przewodnim działania założycieli Akademii Sportu Kiełczów – jest sportowa pasja! Głęboko wierzymy, że wsłuchując się w potrzeby mieszkańców Kiełczowa jak i całej Gminy Długołęka, umożliwimy każdemu realizowanie maksymy „zdrowie poprzez sport!”.

Zauważamy fakt, że każdy człowiek jest inny i wykazuje się różnymi zainteresowaniami. Niemniej, każdy z nas odczuwa naturalną potrzebę ruchu. Rozwój technologiczny oraz pełne zmotoryzowanie społeczeństwa, doprowadziło do konieczności wdrożenia w codzienną higienę ciała – zajęć fizycznych.

W naszej pracy inspirujemy się od dawna znanym na świecie Modelem Długofalowego Rozwoju Sportowca (z ang.: Long-Term Athlete Development –LTAD).  W życiu każdego człowieka sport i kultura fizyczna musi być obecna. Jednak cele i motywacje oraz wykorzystanie zajęć fizycznych ma inne uwarunkowania. Pragniemy stworzyć instytucję, która pozwoli realizować swojego sportowego ducha osobom w każdym wieku.

Jako absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, posiadamy zaszczepionego w sobie sportowego ducha. To co robimy sprawia nam przyjemność. Chcemy sportową pasją zarażać wszystkich mieszkańców Kiełczowa i Gminy Długołęka. Dołącz do Nas i współtwórz ten ambitny projekt

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Akademii Sportu Kiełćzów