Mimo aktualnie panującej sytuacji serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w naszym obozie. Aktywność fizyczna obecnie jest najważniejszym czynnikiem podwyższenia odporności organizmu na wszelkiego rodzaju choroby i wirusy. Podczas ostatnich wakacji letnich 2020 pojechało z nami ponad 50 zawodników, wszyscy wrócili cali, zdrowi i zadowoleni. 

Na dzień dzisiejszy Ministerstwo Sportu zezwala na organizację obozów dla klubów sportowych. Informujemy, że w przypadku całkowitego zamknięcia naszej gospodarki przez Rząd RP lub innych sanitarnych obostrzeń uniemożliwiających tego typu wyjazdy, nasz obóz zostanie ODWOŁANY, a wszystkie wniesione przez Państwa opłaty zostaną ZWRÓCONE W PEŁNEJ WYSOKOŚCI ! W przypadku zachorowania zawodnika bezpośrednio przed obozem, również gwarantujemy pełen zwrot poniesionych wcześniej kosztów. 

AS WINTER CAMP będzie spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz organizowany zostanie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu. 

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy bony turystyczne będą respektowane (czekamy na decyzję Polskiej Organizacji Turystycznej i Ministerstwa).

Ostateczne zgłoszenia przyjmujemy do 11.12.2020!

Termin obozu:

10-17.01.2021

Informacje i zapisy:

Warunkiem rezerwacji jest zapisanie się telefonicznie oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 400 zł na konto klubowe. Pozostałą część kwoty również na konto klubowe. 

Kamil Malinowski Tel: 535 943 775
Grzegorz Lew Tel: 721 531 394

AS WINTER CAMP 2021