Już w najbliższy weekend 15-16.10.2016 roku wszystkie nasze piłkarskie drużyny rozegrają mecze w swoich kategoriach wiekowych.

Na pierwszy rzut idą najstersze grupy, czyli dwie drużyny młodzika. Pierwsza z nich rozegra swój mecz na wyjeździe z Dwójką Jelcz Laskowice, o godzinie 10:00, w ramach 9 kolejki Okręgowej Ligi Młodzika. Dokładnie o tej samej godzinie tylko, że w roli gospodarza na boisku WKS Wilczyce swój mecz rozegra druga drużyna, która zmierzy się z AP Oleśnica w ramach 7 kolejki Terenowej Ligi Młodzika.

Zaraz po zakończeniu zmagań naszych młodzików, wszystkich fanatyków naszego klubu zapraszamy na boiska na Polach Marowych przy Aleji Ignacego Jana Paderewskiego 35 we Wrocławiu, gdzie drużyna Żaka rozegra swój pierwszy oficjalny turniej organizowany przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

Na zakończenie weekndu, emocji dostarczy nam również drużyna Orlika. Swoje kolejne mecze rozegrają w Niedzielę od godz. 9:00 we Wrocławiu przy ul. Na Niskich Łąkach 8, w turnieju organizowanym przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

Mimo niesprzyjąjącej pogody w ostatnim czasie, wszystkie nasze drużyny trenowały prawie w komplecie za co wielkie brawa należą się zawodnikom i rodzicom. Liczymy, żę ciężka praca na treningach przyniesie sukcesy już w najbliższy weekend.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspierania i kibicowania naszym piłkarskim AS-om.