Zarząd Klubu Sportowego Akademia Sportu Kiełczów, ze względu na bezpieczeństwo naszych zawodników oraz w związku ze stanowiskiem władz rządowych i samorządowych odwołuje udział wszystkich drużyn w zawodach sportowych tj. turniejach i meczach sparingowych oraz odwołuje zajęcia treningowe od dnia 28 marca 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że Dolnośląski Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie mecze do dnia 26.04.2020 r. włącznie.

Mając na uwadze, że sytuacja jest dynamiczna będziemy Państwa informować na bieżąco o decyzjach dotyczących funkcjonowania naszego Klubu.

Przypominamy, że nasz klub publikuje treści dla naszych zawodników za pośrednictwem fanpage’u na Facebook’u:

https://www.facebook.com/askielczow

Postanowiliśmy jako zarząd, że składka członkowska nie ulegnie zmianie.

Nasza organizacja w głównej mierze funkcjonuje dzięki składkom miesięcznym opłacanym przez rodziców dzieci zapisanych do Akademii. Dzięki wpłatom w marcu, nasi trenerzy otrzymają wynagrodzenie, a płynność finansowa klubu nie została zachwiana. Chcąc utrzymać bardzo dobrą kadrę szkoleniową, chcielibyśmy w kolejnych miesiącach również opłacić trenerów, tak, abyśmy z tymi samymi osobami mogli wrócić – mamy nadzieję, że już nie długo – do treningów. Sytuacja jest wyjątkowa i ewentualne przerwanie ciągłości wpłat przez Rodziców, może być tragiczne w skutkach, o czym nie chcemy myśleć.

Od blisko 4 lat organizujemy treningi, turnieje, eventy, aby odciągnąć dzieci od komputerów. Mamy z tym klubem setki wspomnień, dzieci nawiązują przyjaźnie,a rodzice znajomości, których już nikt im nie odbierze.

Była to dla nas trudna decyzja, aby napisać powyższe oświadczenie, apelując o wpłaty w martwym okresie. Wierzymy jednak, że dotychczasową pracą, zdobyliśmy Państwa zaufanie i pomogą nam Państwo przetrwać najbliższy czas.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i siły.
Zarząd AS Kiełczów