11 grudnia 2023

Najnowsze informacje od AS Kiełczów

 

?? W gronie sponsorów Akademii Sportu Kiełczów?❤️witamy Schilsner! ?
➡️
https://schilsner.pl/
Schilsner jest wrocławskim producentem obrzeży meblowych, obecnym na rynku od 2005 roku.
W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym projektowane są i wytwarzane najwyższej jakości obrzeża do płyt meblowych wiodących producentów.
Misją Schilsner jest zapewnienie idealnie dopasowanych obrzeży do każdego projektu meblarskiego. Firma współpracuje z rynkiem dystrybucyjnym oraz z przemysłem. Będąc w codziennym kontakcie z Klientami, stale pogłębia wiedzę o ich potrzebach, aby wspierać ich zarówno w bieżącej działalności, jak i nowych projektach. Za sprawą prężnego rozwoju produkty Schilsner są dziś dostępne w całej Polsce, jak również na wielu rynkach eksportowych w Europie i poza nią.

Pomimo międzynarodowej skali działalności Schilsner pozostaje ściśle związany z lokalną społecznością Wrocławia i Dolnego Śląska, chętnie angażując się w różnorodne inicjatywy sportowe i charytatywne.
______________________________
Zostań Partnerem AS Kiełczów
‼️ Oferta dla sponsorów ❗️???
Klub Sportowy Akademia Sportu Kiełczów poszukuje sponsorów, którzy będą chcieli wspólnie razem z Nami rozwijać i budować Naszą biało-czerwoną społeczność w sposób równie ambitny.
?Ogłoszenie skierowane jest dla mniejszych osób fizycznych lub firm, które chciałyby tworzyć Naszą rodzine i razem z Nami pełnić rolę dostarczania rekreacji i rozrywki dla kibiców, szerzenia kultury zdrowego stylu życia i rozwijania dzieci i młodzieży z okolicy.
⏩ Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem Naszej Akademii to zapraszamy do kontaktu.
☎️? Prosimy o kontakt z prezesem Grzegorz Lew (tel. 721 531 394) lub e-mail: biuro@askielczow.pl
?Wspierają nas:
?❤️ InsERT S.A.
➡️https://www.insert.com.pl/
➡️https://schilsner.pl/
➡️https://npi.com.pl/