Jesteś pasjonatem sportu? Wierzysz w młodych sprotowców? Imponuje Ci ambicja i wytrwałość młodych ludzi? Masz możliwość wesprzeć naszych zawodników?

Zostań Sponsorem Piłkarskich Mistrzów III Ligi Okręgowej Trampkarzy!

Akademia Sportu Kiełczów to odpowiedź na potrzeby lokalnej społeczności. Dostęp do profesjonalnych zajęć z zakresu kultury fizycznej, to podstawowy cel działalności klubu. Założyciele klubu to ludzie z pasją, dążący do przedstawienia mieszkańcom Kiełczowa i okolic zróżnicowanej oferty zajęć sportowych i rekreacyjnych:

Motywem przewodnim działania założycieli Akademii Sportu Kiełczów – jest sportowa pasja! Głęboko wierzymy, że wsłuchując się w potrzeby mieszkańców Kiełczowa jak i całej Gminy Długołęka, umożliwimy każdemu realizowanie maksymy „zdrowie poprzez sport!”.

Zauważamy fakt, że każdy człowiek jest inny i wykazuje się różnymi zainteresowaniami. Niemniej, każdy z nas odczuwa naturalną potrzebę ruchu. Rozwój technologiczny oraz pełne zmotoryzowanie społeczeństwa, doprowadziło do konieczności wdrożenia w codzienną higienę ciała – zajęć fizycznych.

W naszej pracy inspirujemy się od dawna znanym na świecie Modelem Długofalowego Rozwoju Sportowca (z ang.: Long-Term Athlete Development LTAD). W życiu każdego człowieka sport i kultura fizyczna musi być obecna. Jednak cele i motywacje oraz wykorzystanie zajęć fizycznych ma inne uwarunkowania. Pragniemy stworzyć instytucję, która pozwoli realizować swojego sportowego ducha osobom w każdym wieku.

Drużyna trampkarzy to kluczowy projekt dla naszego klubu. Młodzi zawodnicy wielokrotnie w przeszłości wygrywali prestiżowe Turnieje m.in.: Mistrz Finału Wojewódzkiego „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”, Mistrz i ViceMistrz w Finale Miejskim Turnieju „Deichmann”, oraz wiele innych.

Profesjonalne szkolenie piłkarskiej młodzieży ma być wizytówką Akademii i jej potencjalnego sponsora, a marka AS Kiełczów w przyszłości ma być rozpoznawalna nie tylko w regionie, ale i w całym kraju.

Współpraca z Akademią to nie tylko świetna możliwość promowania marki poprzez najpopularniejszą dyscyplinę w Polsce jaką jest piłka nożna. To także możliwość wpływania na rozwój młodych piłkarzy, którzy w przyszłości mają stanowić o sile polskiego futbolu.

Oferujemy:

• Tytuł Oficjalnego Sponsora AS Kiełczów
• logotyp Sponsora na strojach, banerach, plakatach,
• informację o Sponsorze na oficjalnej stronie Akademii Sportu Kiełczów
• informację o Sponsorze w mediach społecznościowych

Przyjmujemy również dobrowolne datki.
nr konta 44 1090 2590 0000 0001 3270 0928
w tytule „Darowizna dla drużyny Trampkarzy”

Zainteresowanych prosimy kontakt
Grzegorz Lew
tel. 721 531 394

Kamil Malinowski
tel. 535 943 775