AS SUMMER CAMP 2022 COSTA BRAVA (1)

25 stycznia 2022

Najnowsze informacje od AS Kiełczów

Najważniejsze informacje:

 • ZBIÓRKA- 04.02.2022r godz. 9.45 parking przy kościele w Kiełczowie
  WYJAZD- 04.02.2022r godz. 10.00 parking przy kościele w Kiełczowie
  POWRÓT- 13.02.2022r  parking przy kościele w Kiełczowie (około 12:00-14:00)
 • Kadra trenerska:
  -Grzegorz Lew (tel. 721 531 394)
  -Michał Wandzel (tel. 504 362 702)
  -Kamil Malinowski (tel. 535 943 775)
  -Paweł Górniak (tel. 508 438 350)
 • Prosimy, aby w jednej podpisanej teczce lub kopercie znalazły się następujące rzeczy:
  -karta kwalifikacyjna i regulamin
  -karta EKUZ
  -dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
  -książeczka zdrowia lub ksero karty szczepień
  -kieszonkowe w nominałach 5, 10 lub 20 Euro (grupy młodsze)
  -lekarstwa przyjmowane na stałe
  -upoważnienie dla trenera do podania lekarstwa pierwszego kontaktu.
  badania sportowca, bądź zgodę rodziców na uczestnictwo w obozie bez badań
 • Prosimy, aby chłopcy mieli ze sobą:
  -buty piłkarskie do gry na naturalnej i sztucznej nawierzchni
  -buty do biegania typu adidasy
  -bidon, do którego będziemy nalewać wodę w trakcie dnia i przed treningiem
  -sprzęt treningowy (spodenki, getry, koszulki) w barwach AS Kiełczów – białe i czerwone; prosimy, aby sprzęt treningowy był podpisany
  -spakowane osobno 28-32 Euro na zwiedzanie Camp Nou
 • Jedziemy autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, DVD, WC) jeżeli, ktoś z Państwa obawia się o stan techniczny, to prosimy, aby zgłosić sprawdzenie min. 60 minut przed planowanym odjazdem tak, aby nie opóźniać podróży i nie skazywać dzieci na stres i wydłużenie podróży
 • WARUNKI PRZEJAZDU OSOBY ZASZCZEPIONE:
  HISZPANIA: W Hiszpanii uznawane są zaświadczenia o szczepieniu, zgodnie z którymi upłynęło 14 dni od przyjęcia pełnego szczepienia preparatem zatwierdzonym przez Europejską Agencję Leków lub wskazanych jako szczepionki do użycia kryzysowego przez Światową Organizację Zdrowia.
  Od 1 lutego 2022 roku uznawane będą zaświadczenia o szczepieniu, zgodnie z którymi upłynęło od 14 do 270 dni od przyjęcia pełnego szczepienia. Po upływie tego terminu, certyfikat powinien zawierać informacje o przyjęciu dawki przypominającej szczepienia.
  Zaświadczenia należy przedstawić w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim lub niemieckim. W przypadku braku możliwości uzyskania dokumentu w jednej w powyższych wersji językowych, oryginalne zaświadczenie należy przedstawić z tłumaczeniem przysięgłym na język hiszpański.
  NIEMCY: Osoba, w odniesieniu do której, co najmniej 14 dni przed wjazdem do Niemiec, został wykonany podstawowy cykl szczepienia tj. podane dwie dawki szczepionki w sytuacji szczepienia szczepionką dwudawkową albo jedna dawka szczepionki w sytuacji szczepienia szczepionką jednodawkową preparatem dopuszczonym do użycia w UE. Akceptowana jest papierowa oraz elektroniczna forma tzw. europejskiego paszportu covidowego z weryfikowalnym kodem QR, przy czym fotografia papierowej wersji certyfikatu nie jest uznawane.
  UWAGA! Inne zaświadczenia, poświadczenia (m.in. małe karteczki potwierdzające zaszczepienie) nie są uznawane.
  UWAGA! Osoba, która jednorazowo przyjęła preparat Janssen (Johnson & Johnson) nie jest uznawana za zaszczepioną.
 • WARUNKI PRZEJAZDU OSOBY NIEZASZCZEPIONE:
  -HISZPANIA: Podróżując do Hiszpanii, bez zaświadczenia o przyjęciu pełnego szczepienia przeciw COVID-19, musisz przedstawić jedno z poniższych zaświadczeń:
  1. Zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na obecność SARS-CoV-2 — uznawane są zaświadczenia o wyniku testu wykonanego techniką NAAT (np. PCR) w ciągu 72 godzin przed przylotem do Hiszpanii lub zaświadczenia o wyniku testu antygenowego wykonanego w ciągu 48 godzin przez przylotem do Hiszpanii (dot. szybkich testów antygenowych uwzględnionych we wspólnym wykazie szybkich testów antygenowych publikowanym przez Komisję Europejską na podstawie Zalecenia Rady 2021/C 24/01); zaświadczenie musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko podróżującego, datę przeprowadzenia testu, wskazanie rodzaju przeprowadzonego testu, wskazanie kraju, w którym przeprowadzono test.
  2. Zaświadczenie o przebyciu COVID-19 — uznawane będą zaświadczenia wydane przynajmniej 11 dni od uzyskania pierwszego pozytywnego wyniku testu wykonanego techniką NAAT; zaświadczenia tracą ważność po 180 dniach od uzyskania pierwszego pozytywnego wyniku testu wykonanego techniką NAAT; zaświadczenie musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko podróżującego, datę przeprowadzenia pierwszego testu z wynikiem pozytywnym, wskazanie rodzaju przeprowadzonego testu NAAT oraz wskazanie kraju, w którym przeprowadzono test.
  Zaświadczenia należy przedstawić w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim lub niemieckim. W przypadku braku możliwości uzyskania dokumentu w jednej w powyższych wersji językowych, oryginalne zaświadczenie należy przedstawić z tłumaczeniem przysięgłym na język hiszpański.
  3. Dzieci poniżej 12 roku życia nie muszą przedstawiać zaświadczenia o przyjęciu szczepienia, o negatywnym wyniku testu lub przebyciu COVID-19
  NIEMCY: 
  Obowiązek posiadania:
  – negatywnego wyniku testu wykonanego nie wcześniej niż 48 godz. przed wjazdem do Niemiec albo nie wcześniej niż 48 godz. przed planowanym początkiem podróży, o ile wjazd do Niemiec następuje z użyciem środka transportu zapewnionego przez przewoźnika (autobus, pociąg, samolot, statek) albo
  – certyfikatu osoby zaszczepionej albo
  – certyfikatu ozdrowieńca
  Testu nie muszą mieć tylko dzieci do 6 r. życia.
 • WARUNKI POWROTU – W związku ze zmianami w obostrzeniach, obowiązują takie same warunki jak przy wyjeździe. Osoby niezaszczepione, będą miały wykonywane test przed wyjazdem (koszt dodatkowy 25-30 Euro)

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
-535 943 775
-721 531 394